Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Курси підвищення кваліфікації співробітників ТОВ "МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ"

У Національній металургійній академії України з 15 по 26 березня кафедрою металургії чавуну і сталі проведено підвищення кваліфікації співробітників ТОВ "МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" з Дніпра, Кривого Рогу і Маріуполя. Курс включав лекції, практичні заняття зі спікання залізорудного агломерату, вступний і випускний тести. У викладанні взяли участь провідні професори та доценти: А.К. Тараканов, В.В. Бочка, В.І. Шатоха, В.В. Пісчанська, М.В. Ягольник, М.М. Бойко.

Лекційний курс охопив широке коло питань - від теорії доменного процесу та процесів окускування сировини, конструкцій та обладнання металургійних цехів, характеристик сировинних матеріалів і вогнетривів, сучасних засобів автоматизованого управління доменним процесом, рециклінгу вторинних ресурсів виробництва до нових технологій виробництва чавуну і перспектив розвитку металургійної галузі.

Спілкування з фахівцями ТОВ "МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ" було не менш корисним і для викладачів – доволі часто інтерактивний формат спілкування був радше обміном знаннями та досвідом, аніж формальною лекцією. В гарячих дискусіях час сплив дуже швидко, результати випускних тестів засвідчили суттєве підвищення знань слухачів.

По закінченню двох тижнів інтенсивного навчання слухачі отримали свідоцтво НМетАУ про підвищення кваліфікації.

Бажаємо їм успіхів у роботі та маємо надію, що отримані знання стануть у нагоді в професійній діяльності.

Інформаційні повідомлення