Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Освітньо-професійна програма "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології",
спеціальность: 174 - Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Галузь

Навики

 

174 «АВТОМАТИЗАЦІЯ, КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА РОБОТОТЕХНІКА»

(151 «АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ»)

     ОПП «АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ» (БАКАЛАВРСЬКИЙ РІВЕНЬ)

     ОПП «АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ» (МАГІСТЕРСЬКИЙ РІВЕНЬ)

     

Чому саме ми?

reklama.png

 

Кожне сучасне підприємство зацікавлене в інтенсивному впровадженні новітніх інформаційних технологій та сучасних систем управління у виробничий процес. Саме завдяки цьому можна збільшити як обсяги виробництва, так і якість кінцевої продукції.

Спеціалісти в області автоматизації не тільки працюють з новітньою мікропроцесорною та комп’ютерною технікою, а й вміло застосовують її у поєднанні з програмним забезпеченням для створення інформаційних та керуючих систем.

Спеціальність «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» – це сучасна Hi-Tech спеціальність, яка поєднує класичну інженерну освіту в області автоматизації з поглибленим вивченням комп’ютерних інформаційних технологій і спеціального програмного забезпечення.

Перевагою спеціальності, в порівнянні з традиційними ІТ-спеціальностями, є поєднання програмної та апаратної частин, написання програмного забезпечення під реальні технологічні процеси. Це дає змогу випускниками успішно працювати розробниками програмного та апаратного забезпечення для засобів робототехніки, вбудованих систем, автомобілів, розумних будинків, займати керівні посади у відділах з автоматизації та метрології, а також реалізувати себе в ІТ- сфері в якості менеджерів проєктів, інженерів із забезпечення якості програмного забезпечення, системних адміністраторів та ін.

На нашій кафедрі студенти навчаються в кількох добре укомплектованих лабораторіях на сучасних промислових комп'ютерах, програмно-логічних контролерах, мікропроцесорних пристроях та інтелектуальних вимірювачах. 

30.jpgСтуденти  вивчають:

  • методи теорії автоматичного управління;
  • сучасні інформаційні технології;
  • комп’ютерні системи і мережі;
  • системний аналіз;
  • проєктування систем автоматизації;
  • технічні засоби автоматизації;
  • комп’ютерне моделювання процесів і систем управління;
  • системи управління зі штучним інтелектом;
  • методи обробки та захисту інформації.

Опис