Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

20 – 21 жовтня у дистанційному форматі з використанням середовища Zoom відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Консорціуми університетів: забезпечення сталого розвитку закладів вищої освіти України та їхньої конкурентоспроможності”. Участь у конференції прийняло близько тридцяти закладів вищої освіти, академічних інститутів, фахових коледжів. Національна металургійна академія України була представлена 8 доповідями.

Інформаційні повідомлення

Ред. новин