UST logo IPBT logo Part logo
Дніпровський металургійний інститут
Українського державного університету науки і технологій

Міжнародна наукова конференція молодих вчених "Молодь у науці-2015"

Міжнародна наукова конференція молодих вчених "Молодь у науці-2015"

03.12.2015 в рамках форуму Young Eurasian Scientist Forum в Мінську пройшла міжнародна наукова конференція молодих вчених "Молодь у науці-2015". Даний захід зібрав понад 400 учасників з Білорусі, України, Вірменії, Казахстану, ЄС та інших країн. У складі української делегації були представники ради молодих вчених Національної металургійної академії України: Білан Костянтин, Трофименко Ганна, Жаданос Олександр і Сорокіна Ірина, які взяли участь у конференції в рамках міжнародного проекту CERES «Центр передових знань для молодих вчених», який фінансується за підтримки Європейської Комісії, в секціях "Фізика і математика", "Інформаційні технології", "Матеріалознавство". У ході проведення форуму наші делегати змогли познайомитися з гостинною столицею, колегами та місцевими великими університетами.

Інформаційні повідомлення


03.12.2015 в рамках форуму Young Eurasian Scientist Forum в Мінську пройшла міжнародна наукова конференція молодих вчених "Молодь у науці-2015". Даний захід зібрав понад 400 учасників з Білорусі, України, Вірменії, Казахстану, ЄС та інших країн. У складі української делегації були представники ради молодих вчених Національної металургійної академії України: Білан Костянтин, Трофименко Ганна, Жаданос Олександр і Сорокіна Ірина, які взяли участь у конференції в рамках міжнародного проекту CERES «Центр передових знань для молодих вчених», який фінансується за підтримки Європейської Комісії, у секціях "Фізика і математика", "Інформаційні технології", "Матеріалознавство". У ходіпроведення форуму наші делегати змогли познайомитися з гостинною столицею, колегами та місцевими великими університетами.

В рамках кожної секції пролунало багатоцікавих доповідей про результати теоретичних і практичних досліджень, що показує високийрівень науки країн-учасниць.

Найчастіше найцікавішою частиною доповіді ставало його обговорення і питання. Досвідчені старші колеги із задоволенням давали своїпоради про можливі напрямки продовження досліджень. І як показує практика, вчені, незважаючи на зниження державного фінансування, продовжать демонструвати завзятість в реалізації своїх нових ідей, таких же яскравих, як і вогні будівлі НАН Білорусі.

У результаті неформальних зустрічей молодим ученим випала чудова можливість познайомитися з колегами з Білоруського державного університету інформатики і радіоелектроніки і Білоруського національного технічного університету. Є тверда впевненість у тому, що тісне співробітництво в майбутньому принесе свої результати.

 

Кафедра електрометалургії ім. акад. М.І.Гасика