Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Інформація


Зображення

image 285.jpg

Велика увага на факультеті приділяється студентській науці та співпраці із закордонними інститутами та компаніями. На фото зображено зустріч з професором Технічного Університету "Фрайберська гірнича академія" (Німеччина) паном Юргеном Баста. Зустріч проходила в рамках науково-технічного обміну з участю одного з кращих студентів-механіків Дмитра Салія на базі навчально-сервісного центру провідної фірми з верстатів з ЧПУ "HAAS".

image 286.jpg

Факультет підтримує тісний зв'язок з випускниками минулих років, які завжди з теплотою та повагою згадують своїх наставників.

На фото зображено зустріч з викладачами факультету випускників потоку МЗ-78, успішна професійна діяльність яких у більшості випадків нерозривно пов'язана з високим рівнем знань, отриманих в НМетАУ.

image 287.jpg

На базі факультету виконано програму співпраці з відомою корпорацією з виробництва металургійного обладнання Danieli (Італія) з метою підготовки фахівців європейського рівня. На фото студенти-механіки під час обговорення нових розробок у галузі прокатного обладнання випускників групи МЗД-04.


Додатки