Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Блискуча перемога команди «Мет.сталь» у кейс-чемпіонаті M.StudentChamp

Блискучою перемогою наших молодих вчених завершився кейс-чемпіонат M.StudentChamp, який було організовано групою Метінвест спільно з компанією CASERS. Та цій приголомшливій перемозі передували декілька місяців ретельної підготовки, командної роботи та консультацій з представниками підприємства.
Кейс-метод (casestudy) вперше був застосований в Гарвардській школі бізнесу в 1924 році і зарекомендував себе не лише як ефективний метод навчання студентів на прикладі вирішення конкретних практичних задач, а й стимулюванні талановитої молоді до наукової роботи та створенні таких необхідних вітчизняній економіці «місточків» між системою освіти та науки і бізнесом.
Кейс-чемпіонат M.StudentChamp проводиться вже не перший рік, але саме цього року географія чемпіонату значно розширилася, що дозволило прийняти в ньому участь більшій кількості команд (106 команд з 3 міст) різних спеціальностей з 25 ЗВО. Зокрема цього року від НМетАУ у кейс-чемпіонаті прийняло участь 11 команд, з яких у півфінал вийшли 5, а у фінал – лише 1 – команда «Мет.сталь» кафедри металургії сталі. Варто відзначити, що «Мет.сталь» – єдина команда з ЗВО Дніпропетровської області, яка вийшла у фінал кейс-чемпіонату!
Чемпіонат стартував у вересні минулого року, а листопаді у м. Запоріжжя відбулося його урочисте відкриття. З цього моменту почалася робота над проектами за підтримки менторів, яких надали підприємства для консультації команд з практичних питань. Також серед опцій, які були доступні командам в рамках роботи над кейсами, була поїздка на підприємство для ознайомлення з виробничим процесом та інтерв’ювання персоналу.
Через оголошення карантину фінал кейс-чемпіонату відбувся он-лайн і транслювався на сторінці Метінвест у Facebook іYouTube. Від нашої команди-фіналіста презентував проект і відповідав на питання аспірант кафедри металургії сталі Роман Андрюхін. Інтрига та напружене очікування трималися до останнього моменту впродовж 6 годин трансляції. 

11.06.2020.

Зустріч студентів НМетАУ з представниками Метінвест

11 жовтня 2019 року в НМетАУ відбулася зустріч студентів з представниками Метінвест а саме «ЗАПОРОЖОГНЕУПОР» та «ЗАПОРОЖКОКС». До Групи Метінвест входять гірничодобувні підприємства в Україні та США, що виробляють залізорудну сировину та коксівне вугілля.

 Метінвест розвиває систему корпоративного управління, що забезпечує справедливий розподіл результатів діяльності між усіма заінтересованими особами.

Представники Метінвест розповіли про стратегічне бачення компанії Метінвест, стати провідним інтегрованим виробником сталі в Європі, що демонструє стійке зростання й прибуток, незалежно від фази економічних циклів, і що забезпечує інвесторам доходи від інвестицій вище середніх галузевих показників.

                                                                                                                  

Основною метою зустрічі було залучення студентів НМетАУ до M.Student Champ. Чемпіонат з рішенням кейсів в металургійній галузі. Це освітній проект для навчальних закладів усіх рівнів акредитації. Основна мета - посилення взаємодії з навчальними закладами з метою актуалізації навчальних програм і створення сприятливих умов для практичного навчання студентів.

Для участі в чемпіонаті викладачі та студенти мають обирати цікаву для них тему і подати заявку на участь. За кожним кейсом буде закріплений ментор (експерт / консультант) від Метінвест. Для команд буде складено індивідуальний графік роботи над кейсом, план візитів на підприємства, консультації з експертами, лекції та тренінги на актуальні теми. Оцінювати фінальні рішення буде суддівська колегія Метінвест, до складу якої увійдуть провідні фахівці, директора функцій і представники ТОП-менеджменту компанії.

У часть у M.Student Champ – це практичний досвід для студентів у вирішенні реальних виробничих завдань, пріоритетне працевлаштування серед всіх кандидатів, участь в освітніх та молодіжних проектах Метінвест, цінні призи від підприємств та багато інших.

Рішення кейса - це відмінна можливість для студентів на практиці відчути свою спеціальність і застосувати свої знання в роботі над реальним проектом.</spa ...

11.06.2020.

Інформаційно-освітній захід "День кар’єри 2017"

     У Національній металургійній академії України склалася добра традиція: щорічно наприкінці навчального року проводити інформаційно-освітній захід - "День кар’єри". Цей рік також не став виключенням - 27 квітня відбувся "День кар’єри 2017".

     До заходу долучились 18 компаній, діяльність яких охоплює різні сфери економіки.

     Даний захід спрямований, в першу чергу, на побудову зав’язків між випускниками вищого навчального закладу і зацікавленими роботодавцями. Вільне спілкування між потенційними працівниками і роботодавцями дає можливість студентам продемонструвати свій потенціал та обирати роботу і подальший свій кар'єрний шлях, а представникам підприємств, компаній та організацій - доповнити свої бази даних інформацією про десятки кандидатів, що становитимуть у майбутньому кадровий резерв.

     На знак подяки учасникам заходу проректор з наукової роботи Пройдак Ю. С. та керівник центру кар’єри та працевлаштування Бобух О. С. вручили сертифікати учасника, а представникам підприємств - іменні сертифікати.

      Фотографії з заходу можна переглянути тут

 

 

28.04.2017

Ярмарок вакансій "День кар'єри 2017"

Шановні студенти та випускники НМетАУ.

      Запрошуємо Вас відвідати ярмарок вакансій "День кар’єри 2017". Захід відбудеться 27.04.2017 року об 11:00 на третьому поверсі бібліотеки.

      Цього року приймають учать наступні підприємства: Simply Contact, Інтерпайп, АрселорМiттал Кривий Рiг, ВІСК, Укртелеком, МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ "АЗОВСТАЛЬ", Global Bilgi, Філіп Морріс Україна, ZONE3000, ЄВРАЗ ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД, Аква-Холдинг, Марганецький рудоремонтний завод, Хомер Софтвер Хаус, Запорізький титано-магнієвий комбінат, Vega telecom, Бонанза 3, Алеф, Навчальний центр підготовки ІТ-спеціалістів.

 

26.04.2017

День кар’єри 2017 News icon

«День кар’єри 2017» відбудеться 27 квітня 2017 р.

Початок об 11:00

 

03.04.2017

День кар'єри 2016 News icon

"День кар'єри 2016" відбудеться 17 травня 2016 р., 11:00.

Місце проведення: секція 1 - третій поверх бібліотеки; секція 2 - малий конференц-зал.

13.05.2016

Зустріч з представниками підприємства "SavService" News icon

Запрошуємо студентів відвідати зустріч з представниками компанії  "SavService", яка відбудеться 28 квітня 2016 року об 10:00 в конференц-залі Національної металургійної академії України.

15.04.2016

Презентація нового проекту "uFuture: University" від ІНТЕРПАЙП News icon

Запрошуємо зацікавлених студентів 3, 4 та 5-го курсів для ознайомлення з проектом "uFutureUniversity", який буде презентувати компанія Інтерпайп.

Презентація проекту відбудеться 14 квітня 2016 р. об 12:00 у конференційній залі Національної металургійної академії України.

12.04.2016

Конкурс на призначення іменних стипендій від ПАТ "ЄВРАЗ - ДМЗ ім. Петровського" News icon

Оголошується новий конкурс на призначення іменних стипендій від ПАТ "ЄВРАЗ - ДМЗ ім. Петровського".

Зустріч з представниками підприємства відбудеться в центрі підтримки кар'єрита працевлаштування 20.04.2016 о 12:00.

Завантажити анкету

 

12.04.2016

Кращі - з Укртелекомом! News icon

25 вересня у конференційній залі відбулась зустріч представників Укртелекому з студентами НМетАУ.

На зустрічі було представлено освітній проект «Кращі — з Укртелекомом!».

 

27.09.2015

Продовження конкурсу на проходження переддипломної практики на підприємствах та в університетах Федеративної республіки Німеччини

До уваги тих, хто був, і тих, хто ще ні

23 вересня 2015 року о 14.00 в аудиторії А-402 відбудеться чергова зустріч претендентів з організаторами програми.

Запрошуємо студентів, які навчаються за магістерськими програмами НМетАУ взяти участь у конкурсі на проходження переддипломної практики на підприємствах та в університетах Федеративної республіки Німеччини.

 

11.09.2015

АТ ?Арселорміттал Кривий Ріг? оголошує про набір випускників 2013-2015 років випуску.

Вимоги до кандидатів:
? відмінний рівень професійних знань і вмінь;
? знання англійської мови на рівні не нижче intermediate;
? високий рівень потенціалу та мотивації;
? мобільність (географічна і функціональна).
Прийом заявок до 30 червня 2015 р.
Детально

19.06.2015