Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Про нас

ЛАСКАВО ПРОСИМО

 

Національна металургійна академія України (НМетАУ) - найстаріший металургійний навчальний заклад вищої освіти України, була заснована як заводське відділення Катеринославського вищого гірничого училища у жовтні 1899 року. У 1993 р. Постановою Кабінету Міністрів України закладу вищої освіти надано статус Державної металургійної академії України, а у 1999 році Указом Президента України - статус Національної.

До складу академії входять: 7 факультетів денної форми навчання (металургійний, електрометалургійний, механіко-машинобудівний, матеріалознавства і обробки металів, економіки та менеджменту; комп'ютерних систем, енергетики та автоматизації; гуманітарний), заочний та безвідривної форми навчання, Нікопольський факультети; Нікопольський, Вільногірський, Новомосковський, Криворізький коксохімічний та Криворізький технікуми, науково-дослідна частина, аспірантура, докторантура. Окрім вищезазначених, в структурі академії функціонують: регіональний центр освіти інвалідів, Державний інститут підготовки і перепідготовки кадрів промисловості, бібліотека, факультети: підвищення кваліфікації викладачів та спеціалістів, спеціальний з перепідготовки фахівців, по роботі з іноземними студентами, довузівської підготовки; курси з підготовки до вступу до академії, санаторій-профілакторій, спортивно-оздоровчий табір "Дружба". П'ять комфортабельних студентських гуртожитків забезпечують житлом всіх іногородніх та іноземних студентів.

Академія співпрацює за міжнародними угодами, програмами, проектами, грантами з ЗВО, фірмами, вченими США, Німеччини, Швеції, Фінляндії, Італії, Китаю, Росії, Молдови та інших країн світу. З ініціативи НМетАУ створений консорціум п'яти технічних університетів: Німеччини, Швеції, Фінляндії, Польщі, України, розроблений інтегрований навчальний план підготовки фахівців за напрямом "Металургія". Студенти і аспіранти академії навчаються у провідних технічних університетах Європи, проходять стажування у ВНЗ, науково-дослідних установах, фірмах країн Європейської співдружності.

map


Вгору: Іноземні студенти