Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Юрій Поліський

Студенти НМетАУ колишніми не стають. Минають роки, змінюється назва нашої академії, але студенти, які покинули ці стіни, пам'ятають про свою alma mater і приєднуються до нашого проекту.

Наш новий автор - Юрій Поліський, студент групи МЗ-55-4А!

Народився 23.08.1938 року в м. Дніпропетровську. Закінчив Дніпропетровський металургійний інститут і аспірантуру Московського інституту радіотехніки, електроніки та автоматики. 1973 року захистив дисертацію. Заслужений винахідник України (Указ Президента України № 498 від 16.09.1999). Академік Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів (2007).

Поет, прозаїк і перекладач. Член Міжрегіонального Союзу письменників України й Міжнародного співтовариства письменницьких спілок. Автор книг «Кожна жінка - це подія», «Навколо мене від А до Я», «Давно ми стали дорослими», «Приймаю і шипи, і троянди», «Ходить світанок алеями», «AVE», «Рубаї», «Шукаю учорашній день» і двох книг перекладів з української. Публікувався в міжнародних літературно-художніх журналах, альманахах, колективних збірниках та газетах. Член редакційної ради журналу «AVE». Лауреат літературних премій ім. «Молодої гвардії», ім. Л. Вишеславського, ім. О. Бішарєва, ім.М.Светлова.

 

 

 

Юрій Давидович Поліський знайомить нас із такою формою поезії, як однослівний багаторим, засновником якої є поет і музикант Олександр Гами.Вгору: Студенти