Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Кафедра металургії чавуну і сталі

Нізяєв Костянтин Георгійович photo

Завідувач кафедри: Нізяєв Костянтин Георгійович

Контакти:

Адреса Кафедра металургії чавуну і сталі, НМетАУ, пр. Гагаріна, 4, м.Дніпро, 49005, Україна

E-mail: kaf.stal@metal.nmetau.edu.ua

Телефон: +3 8050 369 29 29



Кафедра металургії чавуну і сталі, яка заснована у 1899 році, - один із провідних підрозділів Університету, що є одним із лідерів у країні по підготовці кваліфікованих фахівців для металургійного виробництва, його визнаним науковим і методичним центром.

Кафедра веде підготовку за спеціальністю "Металургія", пропонує навчання за освітніми програмами "Технології та обладнання металургійного виробництва" (ступінь Бакалавр), "Металургійні процеси одержання та обробки металів та сплавів" (ступінь Магістр), "Металургія" (освітньо-наукова програма підготовки ступеню PhD).

Найкраще для Вашої успішної кар'єри - профільне навчання, яке дозволяє оволодіти новими знаннями, навичками, знайти нові можливості для професійного зростання і впевнено просуватися по службі, адже керівниками металургійних підприємств та корпорацій є саме металурги — випускники нашого Університету.

Широкі зв’язки кафедри з іноземними партнерами дозволяють навчатися, проходити практику та стажування у провідних навчальних закладах металургійного спрямування Європи, з можливістю отримання подвійного диплому.