Агітаційні заходи
5 березня 2024 року відбулася онлайн-зустріч зі студентами фахового коледжу зварювання та електроніки імені Є.О. Патона. Завідувач кафедри Бадоріна Л.М. презентувалаи освітньо-професійну програму "Комп’ютерні технології в бізнесі» за спеціальністю 126–Інформаційні системи та технології, а заступниця декана факультету прикладних комп’ютерних технологій Удачина К.О. надала інформацію про особливості вступу 2024.
![](/img/kecoinf_16643.jpg)
![](/img/kecoinf_11428.jpg)
![](/img/kecoinf_15314.jpg)
![](/img/kecoinf_9722.jpg)
Інформаційні повідомлення