Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

1 ВЕРЕСНЯ News icon

Регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю вітає всіх студентів, які вступили у 2023 році і всіх хто навчається з початком навчального року. Бажаємо Вам осягати нове і завойовувати непізнане. Нехай навчальний процес приносить радість і задоволення, корисність і якість. Бажаємо досягати великих перспектив і легкого пізнання. Розвивайтеся, прагнете, практикуйте, експериментуйте! І пам’ятайте: «Знання — ваша сила!»

Запрошення на роботу

Компанії Nestle Business Services Lviv запрошує студентів четвертого курсу навчання на роботу.

Компанія є відповідальним та інклюзивним роботодавцем та в тому числі створюємо необхідні можливості для працевлаштування людей з інвалідністю. З повною інформацією можно ознайомитися у РЦВООІ

"День абітурієнта"

 16 березня 2023р. відбулась онлайн зустріч з випускниками Комунальних закладів освіти Дніпропетровського навчально – реабілітаційними центрами №10, №12 Дніпропетровської області та співробітниками кафедри економічної інформатики. Завідувач кафедри докладно розповіла про спеціальності 126 – інформаційні системи та технології та 051 – економіка та запропонувала випускникам з вадами слуху та зору вступати за спеціальностю 126 освітньої програми «Комп’ютерні технології в бізнесі» де є можливість навчатися студентам з особливими освітніми потребами. 

 

Запрошуємо шановних випускників на "День абітурієнта"

Запрошуємо шановних випускників, які займаються за інклюзивної освітою  на ZOOM-конференцію "День абітурієнта. Український державний університет науки і технологій. Регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю"

16 березня о 13.00
 
ID: 851 5962 2721
Код: 396805
 
Чекаємо на ВАС.

У період венного стану ми продовжуємо навчання. News icon

Саме так навчаються студенти першого курсу (2022-2023 р.н.) з вадами слуху за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки, які вступили на денну форму навчання у регіональний центр вищої освіти осіб з інвалідністю.

Ще одна перемога.

 

 

 

Студентка гр. КН-901-20  Леванович Марія

завоювала бронзову медаль з тхеквондо на

Дефлімпійських  літніх іграх. 

Вітаємо і бажаємо нових перемог.

Вітаємо студента групи КН01-18с

             
 
 
Пантюшина Миколу,
 
який здобув срібну медаль  з куміте та золоту медаль в командному змаганні з куміте на літніх Дефлімпійських іграх (Бразилія).
 
Ми пишаємося тобою та бажаємо нових перемог!
 

19 лютого відбувся День відкритих дверей університету, який відвідали учні Спеціональної школи №12

Вони зустрілися з керівництвом університету, завідувачами кафедр, мали можливість отримати відповіді на запитання щодо спеціальностей, які їх цікавлять. Результатом цієї зустрічі став підписаний Директором школи Вірою Купрас та першим проректором Анатолієм Радкевичем договір про співпрацю. Метою цього договору є обмін досвідом та спільне прагнення до підготовки висококваліфікованих фахівців.