Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Дубілет Олександр Валерійович

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ПАТ КБ«ПРИВАТБАНК», КАНДИДАТ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК

ВИПУСКНИК ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ (1984р.)

Народився 25 жовтня 1962 р. у Дніпропетров­ську. Після закінчення ДМетІ за спеціальністю «Еко­номіка підприємства» отримав диплом з відзнакою. Навчався на одному курсі з Сергієм Тігіпком, з яким у майбутньому випало співпрацювати. У 2000 р. ре­зультатом наукових пошуків Олександра Валерійовича став захист кандидатської дисертації на тему «Стратегічне планування діяльності комерційного банку в умовах перехідної економіки».

Трудову діяльність розпочав на посаді економіста, а згодом майстра Нижньодніпровського трубопрокатного заводу імені К.Лібкнехта. З 1988 р. - комер­ційний директор на підприємстві з виробництва мєталоконструкцій. У ПриватБанку працює з пер­ших років існування установи: у 1992-1994 рр. очолював ва­лютний департамент, після чого отримав підвищення й був при­значений першим заступником голови правління банку. 3 1997 р. Олександр Дубілет обіймає поса­ду голови правління ПАТ КБ «ПриватБанк».

Під керівництвом О.В.Дубілета ПриватБанк став лідером на фінансовому ринку України, пройшовши зростання до бан­ку національного масштабу. На сьогодні в національній мере­жі банківського обслуговуван­ня ПриватБанку працює понад 3400 філіалів та відділень по всій Україні. Найсучас­ніші банківські послуги надаються практично в кож­ному місті та районному центрі країни, що підтвер­джує визнання банку як найбільшої та найвідомішої у світі фінансової установи Дніпропетровщини - ві­зитної картки регіону на фінансових ринках.

У 2005 р. рішенням Ради директорів Олександра Валерійовича обрано пред­ставником України на Регіональній раді директорів  у Центральній та Східній Європі.

В рамках загальнонаціональної програми «Людина року - 2003» був визнаний «Фінансистом року». Того ж року посів 74 місце у Топ-100 найвпливовіших укра­їнців за версією журналу «Кореспондент». За версією «ІнвестГазети» у 2013 р. Олександр Дубілет посів 8 міс­це рейтингу «100 кращих топ-менеджерів України».


 Вгору: Видатні випускники академії