Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Всеукраїнська конференція молодих вчених «Молоді вчені – від теорії до практики» (Україна, УДУНТ)

 

**************************************************************************************************

Шановні молоді вчені, аспіранти, студенти!

XІV Всеукраїнська конференція «Молоді вчені 2024 - від теорії до практики», як і було заплановано, відбулася 21 березня 2024 р. Конференцію було проведено у заочному форматі (тільки публікація матеріалів) через обставини об'єктивного характеру, в т.ч. пов'язані з режимом воєнного стану та постійними обстрілами території України. За підсумками роботи конференції підготовлено та видано у форматі "електронне видання" збірник матеріалів, до якого увійшли 87 публікацій (статті, доповіді, тези доповідей). Одним з провідних національних видавців (Журфонд) збірнику наданий міжнародний індекс ISBN. Всі учасники, які отримали позитивне рішення оргкомітету щодо участі в конференції, можуть завантажити електронну версію збірника з цієї сторінки (див. нижче "ЗБІРНИКИ/Архів"). Посилання для завантаження сертифікатів про участь в конференції будуть розіслані учасникам на електронні адреси, з яких надходили заявки на участь. Інформацію про наступну конференцію (2025) буде розміщено на цій сторінці на початку 2025 року, після формування та оприлюднення ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" Переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2025 році.

**************************************************************************************************

 ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ

Вперше конференція була проведена у 2010 р. зі студентами Державного інституту підготовки та перепідготовки кадрів промисловості / ДІПОпром / і Національної металургійної академії України / НМетАУ /. У той час ДІПОпром працював у складі навчально-наукового комплексу з НМетАУ. У 2013 р. після реорганізації ДІПОпрому в структурний підрозділ НМетАУ - Інститут інтегрованих форм навчання / ІнІФН / організатором конференції є НМетАУ. З 2022 року (після реорганізації НМетАУ) організатором конференції є Український державний університет науки і технологій.

Періодичність проведення: щороку (лютий-березень).

Формати участі: очно, заочно.

Легітимність і особливості: Інститутом модернізації змісту освіти МОН України конференція щорічно включається до переліку міжнародних і всеукраїнських конференцій здобувачів вищої освіти і молодих вчених. З 2019 р., враховуючи фактичний склад більшості учасників, міжнародний статус конференції був замінений на всеукраїнський.

Основні напрямки (секції):

1. Металургія, металообробка, машинобудування. Нові матеріали

2. Економіка, управління, менеджмент. Право. Муніципальне господарство

3. Інформатика, ІТ-технології, робототехніка. Прикладна математика

4. Харчова і переробна промисловість, сільське господарство та інші галузі економіки. Екологія

5. Природничі, гуманітарні, соціально-політичні науки, в т.ч. педагогіка і психологія

Мови конференції: українська, англійська, болгарська.

Після закінчення конференції всі учасники, які надіслали доповіді (тези), отримують збірник матеріалів, а також сертифікат, що підтверджує опублікування матеріалів у збірнику. З 2022 року через ускладнення ситуації на ринку поліграфічних послуг та суттєве їх здорожчання збірник матеріалів виготовляється у форматі "електронне видання", з присвоєнням міжнародного книжкового індексу ISBN та розміщенням у відкритому доступі на сайті організаторів.

ЗАГАЛЬНЕ ЗНАЙОМСТВО:    Стаття в газеті НМетАУ "Кадри металургії" (№1 2020 р., с. 7)       СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА /зразок/ 

ЗБІРНИКИ (Архів)*:     2019      2020      2021      2023     2024

* - у 2022 р. через настання надзвичайних подій конференцію було перенесено на 2023 рік. Інформація щодо публікацій у збірниках, які видані до 2019 р. надається вченим секретарем конференції після запиту.

ЗНАЙТИ ЗБІРНИК(И) В ЕЛЕКТРОННОМУ АРХІВІ (РЕПОЗИТАРІЇ) УНІВЕРСИТЕТУ

**************************************************************************************************

Посилання для завантаження / перегляду:    

Інформація про конференцію і вимоги до оформлення       Заявка (бланк)

**************************************************************************************************



Вгору: Конференції