Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

 

28.01.2022 р. історичний період перетворення Національної металургійної академії України (НМетАУ) та Дніпровського національного університету залізничного транспорту (ДНУЗТ) на Український державний університет науки та технологій (УДУНТ). Усіх студентів НМетАУ офіційно переведено до УДУНТ.
  Усі факультети колишнього НМетАУ підпорядковані новій структурі "Інститут промислових та бізнес технологій" УДУНТ. 


Управління проєктами. Перспективи розвитку проєктного та нейроменеджменту, інформаційних технологій управління, технологій створення та використання об’єктів права інтелектуальної власності, трансфер технологій: збірник наукових праць конференції

У збірнику наукових праць наведені матеріали VI Міжнародної науковопрактичної інтернет-конференції «Управління проєктами. Перспективи розвитку проєктного та нейроменеджменту, інформаційних технологій управління, технологій створення та використання об’єктів права інтелектуальної власності, трансферу технологій». Збірник наукових праць становить інтерес для наукових працівників, викладачів, фахівців з інтелектуальної власності та управління проєктами, а також студентів.

14.04.2024

XVIIІ Міжнародна конференція

Стратегія якості в промисловості і освіті

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у ХVIIІ Міжнародній конференції «Стратегія якості в промисловості та освіті» (план МОН України на 2024 рік /поз. 406/), проведення якої заплановане на 3-6 червня 2024 р. на базі Технічного університету м Варна (Болгарія). Конференція відбуватиметься в заочному/очному та/або он-лайн форматі з виданням збірника матеріалів, що матиме міжнародний індекс (ISBN). Серед заходів конференції - стажування з отриманням сертифікату від ТУ-Варна (для заочної форми умови підлягають уточненню). Бланки заявок на участь і детальніша інформація на сторінці конференції.                                                                             ОРГКОМІТЕТ

13.04.2024

Міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні – ІТММ’2024»

Успішно завершилася Міжнародна науково-технічна конференція "Інформаційні технології в металургії та машинобудуванні - ІТММ2024", що відбулася 10 квітня у Шістнадцяте!

 

Загалом, у конференції взяли участь 223 спеціалісти з різних куточків світу, включаючи 44 учасники з інших областей України, 47 – з інших міст України, та 3 міжнародних гостя. Значний внесок внесли учасники з УДУНТ і ІПБТ, серед яких 7 студентів та 21 молодий вчений, які представили 77 доповідей.

 

Серед учасників конференції були представники відомих наукових і освітніх установ, такі як University of Waterloo, University of Applied Sciences, Thermal & Material Engineering Center SP. Z O. O., а також провідні промислові підприємства, зокрема ПАТ «Запоріжсталь» та ДП «Сіменс Україна».

 

На конференції ІТММ2024 були представлені актуальні доповіді від провідних фахівців у галузі інформаційних технологій:
- професор Гуда А.І. "Computer-aided measurements in DIY practice"
- доцент Каштан В.Ю. "Геоінформаційне моделювання затоплення території Дніпровської ГЕС в умовах надзвичайної ситуації"
- професор Зеленцов Д.Г. "Моделі та методи обчислювального інтелекту в задачах оптимального проєктування кородуючих конструкцій"
- професор Гнатушенко В.В. "Використання машинного навчання для оцінки впливу лісових пожеж по супутниковим знімкам SENTINEL-2 на території України"
- PHd Демидович І.М. "Методи та засоби визначення авторства україномовних текстів на основі конструктивно-продукційного моделювання"

 

Конференція стала майданчиком для обміну знаннями і досвідом у галузі використання інформаційних технологій у металургії та машинобудуванні, сприяючи розвитку інновацій і співпраці між учасниками.

 

Велика вдячність  всім учасникам за їх вклад в успіх конференції!

 

10.04.2024

Шановні вступники до аспірантури!

У 2024 році для допуску до вступного іспиту з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії / доктора мистецтва потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

 Це випробування, як і вступний іспит, містить тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника). Комп’ютерне тестування відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти — тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ). Завдання ТЗНК  буде укладено відповідно до Програми тесту загальної навчальної компетентності, з іноземних мов  до Програми єдиного вступного іспиту з іноземних мов. Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики тестів ЄВІ, якими визначено кількість завдань з кожного тесту, форми тестових завдань, час, відведений на їх виконання, схеми нарахування балів.

Детальну інформацію про ЄВІ можна отримати за посиланням: https://testportal.gov.ua/yedynyj-vstupnyj-ispyt-dlya-vstupu-do-aspirantury/

Інформація щодо графіку реєстрації на ЄВІ з іноземної мови  співпадає з графіком для вступників до магістратури.

                                                   

Приклади тестів у 2023 році: іноземна мова (англійська)ТЗНК

Зареєструвати кабінет участника вступних випробувань можливо за адресою: пр.Науки, 4, кімн. 112

 

08.04.2024