Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід» (ЄС)

УВАГА! Посилання для завантаження детальної інформації про конференцію та бланків заявок розміщені наприкінці (в нижній частині) сторінки

Вперше конференцію було проведено у 2017 р. в Австрії, на базі університету м. Відень.

2018 р. - конференція відбулася на базі університету Аалто (м. Гельсінкі, Фінляндія); 2019 - університет UvA (м. Амстердам, Нідерланди); 2020 - конференцію не проводили через обмеження, що були введені в Україні та країнах ЄС через складну епідеміологічну ситуацію; 2021 р. - університет Аалто (м. Гельсінкі, Фінляндія).

Час проведення: друга половина листопада або початок грудня (конкретні дати оголошуються за 1-1,5 міс. до початку).

Формати участі: очно, заочно.

Легітимність і особливості: Співорганізатор конференції - Інститут модернізації змісту освіти МОН України щороку включає конференцію до переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки. Зазвичай в рамках заходів конференції оргкомітетом надається можливість (тільки очним учасникам!) скласти іспит з англійської мови з подальшим отриманням (за результатами здачі іспиту) сертифікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (рівень В2).

Основні напрямки (секції):

- інноваційні технології в освіті;

- сучасні проблеми розвитку окремих галузей науки.

Мови конференції: українська, англійська.

Після закінчення конференції всі учасники, які надіслали доповіді (тези), зазвичай отримують збірник матеріалів у електронному вигляді, а також сертифікат /електронний/, що підтверджує опублікування матеріалів у збірнику. 

РЕКОМЕНДУЄМО ПЕРЕГЛЯНУТИ:  Фрагменти звіту з конференції (2018)    

СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА /конф. у ЄС/        СЕРТИФІКАТ /конф. в Україні/

************************ СЕРТИФІКАТИ ТА ЗБІРНИКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЙ ************************

СЕРТИФІКАТИ-2024: Сертифікати, що підтверджують заочну участь в конференції-2024, учасники можуть завантажити за посиланням, яке було розіслано на е-мейл адреси, з яких надходили заяви на участь. Якщо з якихось причин ви не отримали посилання для звантаження, слід направити відповідний запит (е-мейл) на адресу оргкомітету, або на адресу, з якої вам надсилався рахунок для оплати участі. 

ЗБІРНИКИ (Архів):     2017 (Т2)      2018      2019      2020*    2021     2022    2023(2024)

*- через складну епідеміологічну обстановку в Україні та країнах ЄС у 2020 р. конференцію не проводили. 

ЗНАЙТИ ЗБІРНИК(И) В ЕЛЕКТРОННОМУ АРХІВІ (РЕПОЗИТАРІЇ) УНІВЕРСИТЕТУ

**************************************************************************************************

ЧЕРГОВА КОНФЕРЕНЦІЯ. VІ міжнародна конференція "Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід" була включена Інститутом модернізації змісту освіти МОН України до Переліку проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі МОН України на 2023 рік (розділ І /Міжнародні конференції/, поз. 516). За вказаним планом конференція повинна була відбуватися на базі Університету Аалто, Гельсінкі /Фінляндія/), але через низку обмежень, пов’язаних з дією правового режиму воєнного стану, а також певні об’єктивні обставини, місце та дати її проведення було змінено. За згодою одного з титульних організаторів (університет Алгарве) конференцію вирішили провести 16-18 січня 2024 р. у м. Фаро (Португалія) на базі одного з підрозділів університету. Через складнощі організаційного характеру (мала кількість очних учасників, діючі обмеження щодо перетину державного кордону України та ін.) оргкомітетом було прийняте рішення провести конференцію в повністю «заочному» форматі, у м. Дніпро (УДУНТ), без виїзду учасників до університету Алгарве. Збірник матеріалів в електронному вигляді розміщений на цій сторінці у вільному доступі /див. вище "ЗБІРНИКИ (Архів)..."/. Збірники конференцій 2021...2023 років, а також попередніх, можна також переглянути/завантажити з архіву на цій сторінці. 

 ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, ЗАЯВКА (БЛАНК) ТА ІНШІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

 / для завантаження документа клацніть мишею по його назві /

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ    ЗАЯВКА (бланк) ОЧНО    Заявка (бланк) ЗАОЧНО    ЕКЗАМЕН (В2)   Шаблон-зразок оформлення публікації (тези, стаття)

Детальна інформація щодо вартості окремих послуг надається після подання заявки на очну участь.

 Вгору: Конференції