Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Абітурієнту


 

Любі юнаки та дівчата!

 

Якщо ви цікавитеся іноземними мовами, якщо в майбутньому уявляєте себе професійними перекладачами, затребуваними фахівцями у сфері сучасних інформаційних технологій, бажаєте по закінченню навчання знайти цікаву роботу, реалізувати себе, тоді – вам до нас!

На кафедрі перекладу та іноземних мов ви отримаєте ґрунтовні знання, зможете проходити перекладацьку практику на кращих підприємствах міста, проводити наукові дослідження, брати участь у міжнародних конференціях та проектах. У нас ви гарантовано здобудете відмінну мовну та перекладацьку підготовку, оволодієте сучасними інформаційно-технічними засобами у сфері перекладу, зокрема опануєте навички машинного та автоматичного перекладу, комп’ютерної графіки та web-дизайну тощо.

Друже, вибір професії – це перший самостійний і дуже відповідальний крок у житті, отже він повинен бути правильним!

Бажаєш дізнатися, де працюють наші випускники, яких висот вони досягли, почути їх враження від навчання та роботи, зайди за посиланням: https://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2016/p2981

Цікавить історія кафедри, ласкаво просимо до https://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2016/p421

Хочеш дізнатися про наших викладачів, дивись тут https://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2016/p-2

Переходь за наступними посиланнями, якщо маєш питання щодо

Є намір ознайомитися з програмами (силабусами) дисциплін, клікай тут https://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2016/p3488

Бажаєш детальніше дізнатися про спеціальність «Філологія (германські мови та літератури, переклад включно)», дивись тут: https://nmetau.edu.ua/ua/mdiv/i2016/p-1/e54

Чи знаєш ти, що перекладач – одна з найдавніших професій, необхідність в якій з’явилася, щойно виникли національні мови? Пам’ятаєш біблійний сюжет про Вавилонську вежу, про те, якими безпорадними стали люди, не розуміючи один одного?

Хочеш з’ясувати, що особисто тобі ближче – to translate or to interpret? 

Обирай, приходь, ставай справжнім професіоналом-перекладачем, фахівцем у галузі прикладної лінгвістики та перекладу, а ми радо допоможемо тобі в цьому!

 


Зображення

image kafedra_perekladu_ta_inozemnih_mov.pptx.jpg