Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Освітньо-професійна програма "Технології та обладнання металургійного виробництва",
спеціальность: 136 - Металургія

Галузь

Навики

Технології та обладнання металургійного виробництва

Опис

Ліцензований об'єм прийому студентів на 1 курс -1 група-25 чоловік та на 3 курс приймаються випускники технікумів. Крім цього,кафедра виконує підготовку кадрів вищої кваліфікації(кандидатів, докторів наук) через аспірантуру та докторантуру, а також забеспечує підвищення кваліфікації та перепідготовку педагогичних, технічних та інженерних кадрів.

Підготовка фахівців з металургії чавуну і сталі вперше в Україні започаткована в Катеринославському гірничому училищі у 1899 році на кафедрі металургії. 

Щорічний запит підприємств міста і України на випускників кафедри складає 40 осіб. Випускники кафедри працюють на ВАТ "ДМЗ", ВАТ "Нижньодніпровський трубопрокатний завод", ВАТ "АрселорМіттал- Кривий Ріг", ВАТ "Дніпровський металургійний комбінат", ВАТ "МК Азовсталь", ВАТ "МК Запоріжсталь" та інших найпотужніших металургійних підприємствах України. Багато наших випускників працюють на провідних металургійних комбінатах світу та інших і роблять кар'єру від начальників цехів до генеральних директорів.

Найкращі випускники кафедри йдуть на наукову роботу в Інститут чорної металургії НАН України; ВАТ "Інтерпайп", науково-дослідні інститути з автоматизації і механізації металургійного виробництва і, звичайно, на рідну кафедру.

Кафедра має наукові і освітянські зв'язки із зарубіжними кафедрами і інститутами: Technische universitet Bergakademia Freiberg (Німеччина), Technika Universita Ostrava (Чехія), Technical University (Словакія), КТН Aplied Process Mettalurgy (Швеція). Щорічно кращі студенти проходять практику та стажування у цих вищих навчальних закладах.