Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Мєшкова Анжеліка Геннадіївна photo

Мєшкова Анжеліка Геннадіївна

старший викладач

Контакти:

E-mail: mag03111968@gmail.com

Телефон : (+38099) 110-67-87

Кімната : М 808

З 1985 по 1990 рр. навчалась у Дніпропетровському хіміко-технологічному університеті, закінчила з відзнакою, отримавши кваліфікацію хіміка-технолога. З 1990 по 1993 рр. працювала у ВО «ПМЗ» у відділі техніки безпеки та охорони навколишнього середовища в лабораторії «Захисту водного басейну». У 1993-1996 рр. проходила навчання в аспірантурі в НМетАУ. Далі працювала асистентом на кафедрі ІЕ та ОП. З 2000 року - старший викладач кафедри ІЕ та ОП. Є співавтором двох винаходів, кількох наукових статей і більше 20 методичних розробок.

 Google Scholar


Навчальні дисципліни, що викладаються в НМетАУ:

1. Розробка та експлуатацiя систем захисту водного басейну.
2. Гiдрологiя.
3. Захист водного басейну.
4. Водопостачання, водовiдвiд та полiпшення якостi води.
5. Технології захисту водних ресурсів.

 

Напрямок наукових праць:

Можливості вторинного використання відходів виробництва для отримання сорбентів для очищення виробничих стічних вод.
Роль екологічної спрямованості освіти у формуванні світогляду, соответсвующего сталого розвитку. 

 
Основні наукові праці:

  1. Дослідження можливості знешкодження ціанідів гальваностоків реагентним способом / Мєшкова А.Г., Сухарева М.В. // Международная конференция: Литье: Металлургия. - Запорожская торгово-промышленная палата, 2014. 353-355с.
  2. Дослідження можливості знешкодження ціанідів гальваностоків реагентним засобом. Бобилєв В.П., Сухарева М.В., Мєшкова А.Г. Збірник  статей VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика вирішення екологічних проблем у металургійній та гірничо-видобувній промисловості». 8 листопада 2013 р.
  3. Дослідження та розробка рекомендацій щодо стандартизації та оновлення найбільших рекреаційних зон м. Дніпропетровська. Пустоварова Т.М., Сухарева М.В., Мєшкова А.Г. Збірник  статей VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика вирішення екологічних проблем у металургійній та гірничо-видобувній промисловості». 8 листопада 2013 р.
  4. Мєшкова А.Г., Кравцов С.В. Анализ направлений повышения экологической безопасности литейного производства // Материалы международной научно-практической конференции «Литье. Металлургия. 2015», Запорожье, 2015. – 344-347с.