Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2022 році

Про зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2022 році

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Детальніше...

Інформаційні повідомлення


Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року. 28 лютого новим наказом МОН термін реєстрації на участь у ЗНО було подовжено до 9 квітня 2022 р. Детальніше... 

До 29 квітня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком: фізика - 23 травня; хімія - 26 травня; українська мова, українська мова і література - 31 травня; математика, математика (завдання рівня стандарту) - 3 червня; англійська мова - 7 червня; історія України - 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

Довідково. В липні Український центр за дорученням Міністерства освіти і науки України підготував три варіанти графіків проведення у 2022 році основної сесії ЗНО. Департаменти освіти і науки переважної більшості обласних державних адміністрацій обрали оптимальним варіантом проведення проєкт, який наразі було затверджено.

Джерело: інформаційний портал Українського центру оцінювання якості освіти

 

Нікопольський факультет (м. Нікополь)