UST logo IPBT logo Part logo
Інститут промислових та бізнес технологій
Українського державного університету науки і технологій

Нікопольський факультет (м. Нікополь)

Хохлова Тетяна Станіславівна photo

Декан: Хохлова Тетяна Станіславівна

Контакти:

Адреса 49005, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 4, к. 280 (53210, м. Нікополь, пр. Трубників, 18, кімн. 204)

E-mail: t.s.khokhlova@ust.edu.ua

Телефон: +38 (056) 746-32-57



Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 26.04.2021 р №464 «Про створення Українського державного університету науки і технологій» Нікопольський факультет (далі - НФ) є відокремленим структурним підрозділом Українського державного університету науки і технологій (далі - УДУНТ), продовжуючи славні традиції відомого в Нікополі і далеко за його межами Державного інституту підготовки та перепідготовки кадрів промисловості / ДІПОпром / (1997-2013 рр.) та Інституту інтегрованих форм навчання НМетАУ (2013-2021 рр.). Докладніше про історію становлення факультету

                              

______________________________________________________________________________________________________________________

* Інструкція з цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану *

______________________________________________________________________________________________________________________

Факультет був створений у 1998 році минулого століття як підрозділ ДІПОпрому (наказ Міністра освіти України та Міністра промислової політики України від 13.10.98 р . № 362/373, наказ ректора НМетАУ Ю.М. Тарана, Голови вченої ради комплексу «НМетАУ-ДІПОпром »від 29.10.98 р . №118) і до 2013 рр. працював в складі навчально-наукового комплексу «НМетАУ-ДІПОпром» (детальніше див. на сторінці «Історія»).
У 2013р. Наказом Міносвіти України (№630 від 28.05.2013) ДІПОпром був приєднаний до НМетАУ і до кінця липня 2021 факультет продовжував свою роботу в складі НМетАУ як структурний підрозділ Навчально-наукового Інституту інтегрованих форм навчання (директор - проф. Т.С. Хохлова). Наказом НМетАУ від 29.06.2021 №13 у зв'язку зі створенням Українського державного університету науки і технологій Нікопольський факультет став правонаступником НН ІнІФН і є на даний час відокремленим структурним підрозділом університету.
Факультет очолює декан - к.т.н. професор Т.С. Хохлова, яка є також головою вченої ради НФ УДУНТ і головою відбіркової комісії факультету.
Згідно з наказом НМетАУ від 29.06.2021 №13 та Положення про факультет, за структурою НФ УДУНТ - це три кафедри, а також Нікопольський регіональний центр моніторингу освіти і соціального партнерства. Створена і функціонує Вчена рада факультету, групи забезпечення якості освітніх програм, за якими здійснюється навчальний процес.
Факультет має більш ніж 15-річний досвід організації та проведення наукових конференцій, в тому числі - і за межами України:

 - Міжнародна конференція «Стратегія якості в промисловості і освіті» (проводиться з 2005 року в Болгарії, на базі Технічного університету м. Варна);

 - Міжнародна конференція «Інноваційні технології в науці та освіті. Європейський досвід» (проводиться з 2017 року в провідних університетах країн Євросоюзу);

 - Всеукраїнська конференція «Молоді вчені – від теорії до практики» (проводиться з 2010 року на базі НМетАУ та Нікопольського факультету НМетАУ).

 Вказані конференції щорічно включаються Інститутом модернізації змісту освіти МОН України до Переліку наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України.  З 2017 р. учасникам зазначених міжнародних конференцій оргкомітет надає можливість стажування за міжнародною програмою (з отриманням сертифікату від ТУ-Варна). Більш детальна інформація щодо конференцій розміщена у відповідному розділі (перейти до "Конференції").

 ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ! Вступна кампанія-2024

Сторінка у Фейсбуці   znachok_feysbuka-012.jpg  Страница в Фейсбуке


СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ:

До складу факультету входять три кафедри, а також допоміжний підрозділ - Нікопольський регіональний центр моніторингу освіти і соціального партнерства


Кафедри:

Кафедра теорії, технології та автоматизації металургійних процесів

Кафедра загальноосвітніх дисциплін та економіки

Кафедра машинобудування та менеджменту якості